• +90 (312) 286 94 87
  • Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00

Kullanıcı Oyu: 2 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Ulak Haberleşme A.Ş. Genel Müdürü Dr. Metin Balcı ve Ulak Haberleşme A.Ş. Koordinatörü Memiş Akkuş, Rektör Prof. Dr. Musa Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Metin Balcı ve Memiş Akkuş, Musa Yıldız’ı tebrik etti ve yeni görevinde başarılar diledi.  Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız ise nazik ziyaretinden dolayı Metin Balcı ve Memiş Akkuş’a teşekkür etti.

Kaynak: http://gazi.edu.tr/posts/view/title/ulak-haberlesme-a.s.-genel-muduru-dr.-metin-balci-ve-ulak-haberlesme-a.s.-koordinatoru-memis-akkus,-universitemiz-rektoru-prof.-dr.-musa-yildiz%E2%80%99i-makaminda-ziyaret-etti-251686

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Milli ve yerli bilişim ve iletişim altyapılarına doğru güçlü bir işbirliği. 

 

Ürünleşme aşamasında önemli mesafe kat eden ULAK MAYA çözümünün  milli ve yerli siber güvenlik çözümleri için ortak altyapı olması kapsamında  ULAK ve Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi arasında işbirliği anlaşması imzalandı. 

 

Hedef, uçtan uca  güvenilir, akıllı, milli ve yerli iletişim ve bilişim altyapısı!!

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil

 

ULAK Haberleşme, 5G ve ötesine doğru, her geçen gün güçlenen ekosistemiyle birlikte çalışmalarına somut adımlarla devam ediyor. Görev Kritik Uygulamalar ile zenginleştirilmiş 5G Çekirdek Şebeke (ÇINAR) projesinin koordinasyon toplantısı ULAK Haberleşme’nin  Ankara ofisinde gerçekleştirildi.

Toplantıya Savunma Sanayi Başkanlığının ilgili personeli ile proje paydaşları ASELSAN, KAREL ve PIWorks-OPTİM firmalarının Genel Müdür/Üst Seviye yöneticileri ile projede görev alan teknik personel katılım sağladı.  Tam koordinasyon ve topyekün kararlılık ile devam eden proje ürün ve sonuç odaklı bir yaklaşım ile adım adım hayata geçiriliyor. Toplantıda ULAK 4,5G ve 5G Baz İstasyonu ve Milat Altyapısı ile entegre çalışacak Çekirdek Şebeke ile birlikte,  ülkemiz için 5G teknolojilerinin hem ticari hem de kamu güvenliği özelindeki önemi de vurgulandı.

Previous Next

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil

Güzel yurdumuzun serhat şehri Kars’da milli ve yerli baz istasyonlarımız görevde. Bugünleri gördük. Emeği geçen, destekleyen herkese sonsuz teşekkürler. Yılmadan, yorulmadan uluslararası standartlarda ve kalitede milli iletişim altyapısı için çalışmalarımızı, güçlü ekosistemimizle birlikte devam ettireceğiz.