• +90 (312) 286 94 87
  • Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00

İLGİLİ TEKNOLOJİLER VE UYGULAMALAR

ULAK Haberleşme

5G ve ötesi için bahsedilen mutlak gereklilikleri yerine getirmek için, kalifiye, dinamik ve tecrübeli ekibiyle birlikte Ulak Haberleşme A.Ş; Yazılım Tanımlı Şebeke (SDN) , Ağ Fonksiyonlarinin Sanallaştirilmasi (NFV), Nesnelerin Interneti (IoT), Milimetre Dalga ve M2M Haberleşmeleri gibi Yüksek Frekans Spektrum Haberleşmesi alanlarında çözümler geliştirmektedir.

İlişkili Alanlar

Akıllı şehirler, e-Üretim, e-Sağlık, yeni güvenlik çözümleri, akıllı araçlar, çok daha yüksek hızda veri iletimi, sanal gerçeklik uygulamaları ve yeni nesil çevrim içi oyunlar; 5G ile hayatımıza girecek olan yeniliklerden sadece birkaçını oluşturmaktadır.

Yenilikler

5G ile birlikte daha fazla kullanıcı veri trafiği, daha fazla kullanıcı cihazı, çok daha yüksek hızlar, sıfıra yakın gecikme gereksinimleri, her yerde ve herkese geniş bant hizmetleri, yüz milyonlarca sensör hayatımızda yer alacaktır. Birbirleriyle bağlı ve sürekli iletişim halinde insanlar, cihazlar, uygulamalar, şehirler ve endüstriyel sistemler; tüm bu iletişim ağını ayakta tutacak ve işletecek kapasiteye ve teknolojiye sahip yenilikçi ve yaratıcı çözümler gerektirmekte.

Ulak Haberleşme

ULAK Haberleşme bu amaç doğrultusunda Yazılım Tanımlı Ağlar (SDN) ve Ağ Fonksiyonlarının Sanallaştırılması (NFV) Ağ Katmanlandırma, Nesnelerin İnterneti (IoT), Yüksek Frekans Spektrumunda Yeni Radyo Çözümleri ve Teknolojileri, M2M İletişim Teknolojileri ve tüm bu teknolojilerin doğurduğu altyapı gereksinimlerini karşılamak doğrultusunda, yetkin, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla dünya standartlarında yerli teknolojiler geliştirmektedir
App features